6 lis 2016

81. We Must Be Killers, Children of The Wild Ones

Free Image Hosting at FunkyIMG.com
Mikky Ekko - Killers
Hej kochani! Witam was bardzo bardzo gorąco po tej niebywale długiej przerwie. I tak dalej żyje i wszystko jest w porządku. Chyba należą wam się wyjaśnienia. Całośc zaczęła się w momencie w którym postanowiłam obejrzec Teen Wolfa. I znając mnie już trochę możecie się domyślic jak to się wszystko skończyło. Zakochana po uszy w serialu nie byłam w stanie się od niego oderwac (i to dosłownie). Całe szczęście, że nie miałam wtedy zbyt wiele nauki więc spokojnie udało mi się obejrzec caly serial w ok 2 tygodnie. Ale byłam też chora więc możecie się domyślic jak spędziłam te trzy dni. Niestety tak się złożyło, że po obejrzeniu serialu w szkole własnie zaczęła się nauka i to w trybie 10 sprawdzianów na tydzień i tak dalej i tak dalej. Niestety takie były ponad dwa tygodnie, i naprawdę nie było szans na to aby cokolwiek naskrobac w PS. W końcu kiedy sytuacja się unormowała komputer odmówił posłuszeństwa na praktycznie dwa tygodnie! Jakimś cudem udało mi się skopiowac na pen drive wszystkie materiały i w zeszłym tygodniu po zrobieniu formatowania dysku i zainstalowaniu nowego systemu dopiero mogłam działac. I nie miałam już wymówki, żeby dzisiaj nie dodac notki, poza tym bardzo się za wami stęskniłam i już naprawdę chciałam pokazac wam to co dla was przygotowałam.
Nie ma tego jakoś zbyt wiele, ale lepszy rydz niż nic. Jak zobaczycie w nagłówkach Teen Wolf przejął nad nimi kontrolę, ale wybaczcie nie mogłam się powstrzymac xD Nie przedłużając zapraszam was do obejrzenia 2 sygnatur, 5 nagłówków i do pobrania paczuszki stocków :) Do zobaczenia wkrótce! 
-Sygnatury-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com
-Blendy-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com
-Stocki-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com

8 komentarzy:

 1. Znowu widzę takie śliczne rzeczy, jejuś. Miażdżysz mi gałki oczne tym pięknem. Pierwsza sygnatura jest prze cu do wna. Aż Ci jej zazdroszczę haha :D Uwielbiam takie kolorki, zieleń w pracach jest śliczna.
  Pobieram stocki i pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro swoją nieobecność usprawiedliwiasz teen wolfem, to nikt nie będzie Ci miał tego za złe XD Aww uwielbiam ten serial. A moje serduszko jeszcze bardziej się ucieszyło, gdy zobaczyło te wszystkie cudne prace! Widziałam je już wcześniej na da i zakochałam się w każdej. Szczególnie zauroczył mnie blend z Holland ♥ Uwielbiam ją w takim mrocznym wydaniu. Twój styl to coś niesamowitego, serio, chcę więcej takich nagłówków jak te cztery ostatnie! *-*

  Ściskam ciepło i zapraszam do siebie! ♥
  Alessa

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne prace, też uwielbiam teen wolf i miałam tak samo :)
  pobieram stocki i zapraszam do siebie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej kochana! Bardzo długo cię nie było i już rozważałam, czy się na ciebie nie obrazić, ale wynagrodziłaś swoją nieobecność po prostu mistrzowsko! Mimo, że byłam mniej więcej na czasie z twoimi pracami na dA, to i tak mnie zaskoczyłaś. Wszystko prezentuje się po prostu zjawiskowo. Nie mogę się doczekać aż opublikujesz jakieś pliki PSD albo koloryzacje ♥ Bardzo za tym tęsknię!
  Zapraszam do siebie i pozdrawiam!
  Forain
  P.S.
  Pobieram stocki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Najbardziej podoba mi się pierwsza sygnatura i ostatni nagłówek :)
  Pobieram paczkę stocków,pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej! Tworzysz naprawdę świetne grafiki. Pobrałem sobie trzeciego blenda z tego postu, żeby sobie go ustawić na tapetę na komputerze. Swoją drogą nie wiem czy to wina mojego komputera, ale nie pokazują się miniaturki obrazków w poście. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej działalności artystycznej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Empire Of The Clouds ps pobieram duże tekstury

  OdpowiedzUsuń

• Będę wdzięczna za konstruktywną krytykę i opinię, trzeba uczyć się na własnych błędach :)
• Jeśli chcesz sobie pohejtować, miej chociaż odwagę zrobić to publicznie, a nie pisać z anonima.
• Komentarze wulgarne, niecenzuralne etc. będą natychmiastowo usuwane.