6 lis 2016

81. We Must Be Killers, Children of The Wild Ones

8 komentarzy:
Free Image Hosting at FunkyIMG.com
Mikky Ekko - Killers
Hej kochani! Witam was bardzo bardzo gorąco po tej niebywale długiej przerwie. I tak dalej żyje i wszystko jest w porządku. Chyba należą wam się wyjaśnienia. Całośc zaczęła się w momencie w którym postanowiłam obejrzec Teen Wolfa. I znając mnie już trochę możecie się domyślic jak to się wszystko skończyło. Zakochana po uszy w serialu nie byłam w stanie się od niego oderwac (i to dosłownie). Całe szczęście, że nie miałam wtedy zbyt wiele nauki więc spokojnie udało mi się obejrzec caly serial w ok 2 tygodnie. Ale byłam też chora więc możecie się domyślic jak spędziłam te trzy dni. Niestety tak się złożyło, że po obejrzeniu serialu w szkole własnie zaczęła się nauka i to w trybie 10 sprawdzianów na tydzień i tak dalej i tak dalej. Niestety takie były ponad dwa tygodnie, i naprawdę nie było szans na to aby cokolwiek naskrobac w PS. W końcu kiedy sytuacja się unormowała komputer odmówił posłuszeństwa na praktycznie dwa tygodnie! Jakimś cudem udało mi się skopiowac na pen drive wszystkie materiały i w zeszłym tygodniu po zrobieniu formatowania dysku i zainstalowaniu nowego systemu dopiero mogłam działac. I nie miałam już wymówki, żeby dzisiaj nie dodac notki, poza tym bardzo się za wami stęskniłam i już naprawdę chciałam pokazac wam to co dla was przygotowałam.
Nie ma tego jakoś zbyt wiele, ale lepszy rydz niż nic. Jak zobaczycie w nagłówkach Teen Wolf przejął nad nimi kontrolę, ale wybaczcie nie mogłam się powstrzymac xD Nie przedłużając zapraszam was do obejrzenia 2 sygnatur, 5 nagłówków i do pobrania paczuszki stocków :) Do zobaczenia wkrótce! 
-Sygnatury-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com
-Blendy-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com
-Stocki-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com