28 cze 2016

76. I Guess I'll Always Be Hanging Out With The Wrong Crowd

7 komentarzy:
^GORĄCO POLECAM NOWĄ PŁYTĘ TEGO PANA^

Hej kochani! Dawno mnie nie było prawda? Okazalo się, że ostatnie dni szkoły tak bardzo mnie pochłonęły, że nie miałam absolutnie na nic czasu! A grafika jaką cudem udało mi się zrobic lądowała  w folderze urodzinowym. Ale dzięki tej oszczędności udało mi się zrobic WSZYSTKIE rzeczy, które sobie zaplanowałam bez najmniejszego pośpiechu. Właściwie to skończyłam je dzisiaj i jest tego masa! A przy tym jestem bardzo zadowolona  z rzeczy które zrobiłam, nawet textury nie są najgorsze! Więc jak się uda może pojawi się jeszcze nowy nagłówek do obecnego głównego, bo wątpie czy wyrobie się  z szablonem, ale z nagłówkiem powinnam spokojnie :D W końcu nadeszły wakacje! Moje upragnione kochane wakacje, tak bardzo utęsknione i wyczekiwane jak nigdy wcześniej. Dali nam wycisk w tym roku, ale było warto, bo szczerze jak zaczynałam tą szkołę nie sądziłam, że opuszczę ją ze średnią 5,5 i większością wyników z gimnazjalnego powyżej 90% (oczywiście, że wyjątkiem są przyrodnicze bo jakżeby inaczej xD). Podsumowując osiągnęłam wszystkie swoje cele i marzenia , które chciałam w tej szkole, miałam wspaniałych nauczycieli, i klasę za którą wbrew pozorom będę tęskniła....czasami. W ostatnim tygodniu mieliśmy komers, który udał się genialnie! No i piątkowe rozdanie świadectw było równie genialne. Przynajmniej mi się bardzo podobało. I pora odpoczywac, nareszcie. Już w niedzielę, jadę do Wrocławia na koncert Iron Maiden więc nie mogę się doczekac ♥♥ A potem kolonia! Lepiej byc nie mogło! 

Z grafiki, jaką dzisiaj zobaczycie jest tylko pierwsza sygnaturka otwierająca post. Notka ma dzisiaj raczej charakter informacyjny i chciałam się wam "wypisac" żeby nie robic tego aż tak obszernie podczas imprezy. Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam was na 1 lipca na godzinę 18:00 na bloga gdzie odbędą się 2 URODZINY BLOGA!
Free Image Hosting at FunkyIMG.com
Mam nadzieję, że dołączycie do wpsólnego świętowania i małej retrospekcji, Gwarantuje wam, że się nie zawiedziecie! Mam chyba z 700 stocków do rozdania co powinno was zachęcic :D A dodatkowo masa koloryzacji, textury (szaleństwo!), tutoriale, pliki PSD no i oczywiście grafika, a w tej części zobaczycie nawet ikony i bannery, których robic nienawidzę! Warto to zobaczyc! 
 More info here! 
Oprócz tego możecie na swoje blogi wstawic buttony, albo co byłoby już wogóle cudowne dodac posta informującego o imprezie! Oczywiście na osoby, które to zrobią czekac będzie ogromna paczka dodatków, których jeszcze nie widzieliście (pngsy ludzie! mojej roboty!, tego jeszcze nie było!). Poinformujcie mnie pod tym (lub poprzednim) postem jeśli dodajecie gdzieś buttonik ♥ 
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com