22 maj 2016

75. I'd Fly The River To The One I Love

18 komentarzy:
Free Image Hosting at FunkyIMG.com
Oscar Isaac- Fare Thee Well 

Hej Kochani! Co u was ciekawego? Mam nadzieję, że te długie tygodnie były u was spokojne. Ale mnie tu dawno nie było! 3 albo 4 tygodnie nawet nie wiem dokładnie ile. I możecie zapytac dlaczego? Przecież już po egzaminach to czemu nie było czasu na robienie grafik? Odpowiedź jest prosta. Bo po egzaminach było więcej nauki i wszystkiego niż przed nimi. A wydawało nam się że po egzaminach to już luz, bez sprawdzianów itp. A tu niespodzianka bo sprawdzianów nagle znalazło się jakieś 8, i do tego jeszcze książka sci-fi na polski, inny projekt na polski, dwa projekty na historie, i nie chce mi się dalej wymieniac, ale generalnie było tego bardzo bardzo bardzo dużo. A możecie sobie wyobrazic jak fatalnie się uczy czegokolwiek będąc naprawdę mega zmęczonym po calym roku intensywnej pracy. Generalnie do tego dopadła mnie jakaś wiosenna depresja i było z tą nauką czegokolwiek jeszcze gorzej. Ale częśc tego złego czyli sprawdzian z Wosu już za mną, teraz tylko napisac biologię i chemie i potem już zostaną sprawdziany z angielskich i innych jakiś bezsensownych przedmiotów, z których sprawdzianów nie powinno wogóle byc. Generalnie to dopiero w piątek miałam chwilkę, żeby cokolwiek zrobic nowego do notki, która jest bardzo ale to bardzo uboga i ma rolę bardziej informacyjną co zobaczycie poniżej. 
Jak już mówiłam mam dzisiaj dla was naprawdę niewiele bo tylko 3 sygnaturki i nagłówek wykonany na potrzeby WoB. W ostatnim czasie oprócz tego co widzicie zrobiłam jeszcze jedną sygnaturkę, ale ją zostawiłam na imprezę urodzinową bloga, o której możecie poczytac poniżej. Zapraszam gorąco do tej jakże skromnej notki, ale mimo to mam nadzieję, że coś wam się spodoba ;)
-Sygnatury-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com
-Inne-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com

A teraz pora na ogłoszenia! Otóż zbliża się 1 lipca  a co za tym idzie nadchodzą II URODZINY FOLLOW THE FLAME! Sama nie mogę uwierzyc że to już dwa lata od kiedy założyłam bloga. I taką datę trzeba odpowiednio uczcic dlatego już teraz gorąco was zapraszam na 1 lipca na godzinę 18:00 za imprezę urodzinową. Mam już wszystko zaplanowane teraz tylko zrobic to co mam w planach. Poniżej znajdują się buttony reklamujące imprezę, które możecie wklejac na swoje blogi za co wam bardzo dziękuję ♥ Oczywiście dla osób, które to zrobią przewidziana jest specjalna paczka dodatków :)
-Butony-

Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com

Ale nie tylko mój blog obchodzi urodziny. Carllton z Breatherain zaprasza was na 30 maja na godzinę 17:00 na już 4 urodziny bloga ♥

1 maj 2016

74. Every Long Lost Dream Led Me To Where You Are; Music Tag

13 komentarzy:
Hej Kochani!  Tak dobrze widzicie, w końcu udało mi się dodac notkę tydzień po tygodniu! Jak dawno tego nie robiłam. Naprawdę chciałabym wrócic już do takiej częstotliwości postów. Bardzo nie lubie jak nie mogę ich dodawac zgodnie z planem i pojawiają się nieregularnie. Przeżyłam ten ostatni kwietniowy tydzień w szkole. Nie było źle, ale jakoś tak męcząco. Na pewno niecierpliwie czekałam na ten tydzień wolnego, który przede mną! Co z  tego, że jesteśmy zawaleni projektami...ale mam nadzieję, że chociaż troszkę uda się odpocząc. A potem już ostatnia prosta i koniec szkoły! Szybko minęły te trzy lata. Może to i dobrze bo klasa się żre coraz bardziej i mogłoby się to źle skończyc, a tak to rozstaniemy się na w miarę dobrych stosunkach. A potem kierunek z rozszerzoną geografią, matematyką i angielskim. I rodzi się pytanie a co potem. Trzeba będzie intensywnie się zastanowic przez wakacje. A propo wakacji to spisałam sobie liste książek i filmów, które chce przeczytac/obejrzec i pierwsze  z nich mam zamiar skreślic na wakacjach. Mam tam nowe książki jak np. serie Dary Anioła, a obok nich stare klasyki np. Mistrz i Małgorzata. Po prostu są filmy i książki, które trzeba przeczytac bądź sobaczyc i mam wielką nadzieję, że mi się to uda.
Dzisiaj kontynuuję Music Tag czyli zabawę wymyśloną przez PrettySmilex. Zostałam nominowana przez Hanchesterię, a moim zadaniem było zrobic 7 sygnatur, z tekstami piosenek zgodnie z listą. Moje nominacje znajdziecie poniżej. Oprócz tego, co pewnie zauważycie sygnaturki są zrobie w...tęczowych kolorach. Zawsze chciałam zrobic taką notkę z sygnaturami w takich kolorach i po prostu skorzystałam z okazji. Oprócz tego mam dla was 3 koloryzacje, paczkę stocków i plik PSD. 
Pora przekazac Music Tag dalej! Nominuję:
 Tiny Fox z bloga Graphic Foxes
Forain z bloga Lost-Souls-Graphics
Ally z bloga Unique Graphic  

Bardzo proszę o dokładnie zapoznanie się z regulaminem przed pobraniem czegokolwiek! Please read the rules before downloading any of my works!   
-Sygnatury-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com 
Free Image Hosting at FunkyIMG.com 
Free Image Hosting at FunkyIMG.com 
Free Image Hosting at FunkyIMG.com 
Free Image Hosting at FunkyIMG.com 
Free Image Hosting at FunkyIMG.com 
Free Image Hosting at FunkyIMG.com
-Koloryzacje-
 Pobierz
 pobierz
pobierz
-Stocki-
pobierz

-Plik PSD-
pobierz