31 sty 2016

67. When They Walk Me Down In a Mortal Lock Out On Prison Grove

11 komentarzy:
Free Image Hosting at FunkyIMG.com
Warren Zevon - Prison Grove 
Hej kochani :) Witajcie po tych dwóch tygodniach przerwy. Udało mi się dodac notkę szybciej niż się tego spodziewałam. I tak były to dwa tygodnie przerwy ale szkoła nie pozostawia zbyt wiele czasu wolnego. Ostatnio wam pisałam o II etapie konkursu i w środę po opublikowaniu 66 notki pojawiły się wyniki! I udało mi się przejśc do III etapu! Tytuł finalisty już jest, teraz trzeba tylko zdobyc laureata. Obecnie jestem na etapie uczenia się idiomów oraz porównań. Finał konkursu już 3 marca. Więc mam jeszcze trochę czasu. Niech moc będzie ze mną xD. Poza tym niezbyt wiele się działo. Nudna szkolna rutyna :P O ale moje ukochane seriale wróciły z przerwy świątecznej, więc znowu mam co oglądac. Seriale to chyba mój ulubiony pożeracz czasu. Koniec gadania, musze się zabierac za czytanie lektury która jest na jutro. Połowa Papierowych Miast została do przeczytania a czas ucieka.
Dzisiaj mam dla was 3 sygnatury, 2 nagłówki, 2 tapety oraz 4 koloryzacje. To wszystko co udało mi się przygotowac. Mam nadzieję, że coś wam się spodoba :)

-Sygnatury-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com
-Nagłówki-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com
-Tapety-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com
-Koloryzacje-
 
 
Pobierz

17 sty 2016

66. Don't Lose Your Grip On The Dreams Of The Past

12 komentarzy:

Hej kochani! Co u was słychac? Mam nadzieję, że te 2 tygodnie były dla was udane. Moje były okropnie męczące, a to wszystko za sprawą konkursu kuratoryjnego z angielskiego. W zeszły weekend wkółam 2000 słówek i jak się okazało i to jeszcze nie wystarczyło. Etap rejonowy był trudny, dziwny... sama nie wiem jak go opisac. Jedyne co to z niecierpliwością czekam teraz na wyniki. Co i tak nie zmienia faktu, że ten konkurs jest bez sensu.  Pytania typu w którym filmie nie grał Dicaprio nie mają zbyt wiele wspólnego ze znajomością języka angielskiego. No ale co poradzic? Generalnie to padam, i po tych dwóch tygodniach w szkole już nie mam ani siły, ani ochoty na kolejne sprawdziany, kartkówki i inne zadania. A ferie dopiero za miesiąc :(. No ale nie ważne. Zrobiłam sobie trochę luzu w ten weekend, mam tylko nadzieję, że tego nie pożałuję. Miałam już ochotę dodac notkę, naprawdę nie lubie nie dodawac notek systematycznie a niestety ostatnio mi się to coraz częściej zdarza. A tak z innej beczki to bardzo serdecznie chciałabym wam podziękowac za komentarze pod ostatnią notką. Dawno ich tyle nie było. Naprawdę bardzo wam dziękuję. 
Dzisiaj nie mam zbyt wiele, bo właściwie dopiero wczoraj znalazłam trochę czasu na to, żeby coś zrobic. Także mam tylko 3 sygnatury i 2 nagłówki. Mam nadzieję, że wam się spodobają :)
-Sygnatury-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com
-Nagłówki-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com

1 sty 2016

65. I'm Soaring, Flying - 1,5 roku Follow The Flame!

44 komentarze:
Free Image Hosting at FunkyIMG.com
Vanessa Hudgens & Zack Efron - Breaking Free
Witajcie pierwszego dnia Nowego Roku! Życzenia co prawda składałam już ostatnio ale nie zaszkodzi jeszcze raz powiedziec, że mam nadzieję, że ten 2016 rok będzie dla was jak najlepszy. Jak spędziliście sylwestra? Ja po kolacji zrobiłam co nieco do dzisiejszej notki a potem obejrzałam w końcu Pretty Woman. Świetny film, naprawdę bardzo mi się podobał. Miałam co prawda w planach obejrzenie dwóch starych amerykańskich filmów, ale coś mi te plany nie wyszły :P. A tak do rzeczy. Pewnie po tytule już zauważyliście dlaczego notka jest właśnie dzisiaj.  Jak się okazuje 1 stycznia 2016 Follow The Flame świętuje swoje 1,5 urodziny... powiedzmy. Naprawdę ciężko mi w to uwierzyc, że bloga otworzyłam aż półtorej roku temu. Albo w to, że dzisiejsza notka jest 65, która się na nim pojawia. Z tej okazji musiał też powstac nowy szablon główny, który mam nadzieję, że wam się podoba. Mi osobiście bardzo, chyba najlepszy jaki był na blogu. Z tego miejsca chciałabym wam także serdecznie podziękowac za ten czas, przez który odwiedzaliście mojego bloga i byliście tutaj ze mną i towarzyszyliście w mojej graficznej podróży, a była ona bardzo urozmaicona. A szczególnie widac tą drogę jeśli zobaczy się moją notkę sprzed roku... i pomyślec, że kiedyś byłam dumna z tamtych prac, a teraz w ogóle mi się nie podobają. To chyba oznacza, że się rozwinęłam aczkolwiek nie jestem pewna. W każdym razie mam  nadzieję, że za rok zobaczę sobie ten post i powiem o nim to samo co powiedziałam o tym sprzed roku. Jeszcze raz bardzo gorąco wam dziękuję za ten czas ♥
A teraz nie przedłużając zapraszam was do graficznej części notki. Nie jest tego wiele, bo ten tydzień był pełen wypisywania rzeczy na konkurs z angielskiego, więc czasu nie było zbyt dużo. Ale udało mi się dodac więcej dodatków, a myślę, że to tak naprawdę lubicie najbardziej. Dzisiaj dla was 4 sygnatury, 2 tapety, 8 koloryzacji, 2 pliki PSD - z czego jeden to plik do nagłówka który jest na głównym, jednak pamiętajcie że służy on tylko do nauki. Wszelkie kopiowanie jest zabronione. I na deser 5 paczek stocków oraz 2 paczki dużych textur. 

Przed pobraniem czegokolwiek koniecznie zapoznaj się z regulaminem! Jeśli pobierasz pliki PSD zapoznaj się dokładnie z zasadami ich używania.
-Sygnatury-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com
-Tapety-
Free Image Hosting at FunkyIMG.com Free Image Hosting at FunkyIMG.com
-Koloryzacje-
-Pliki PSD-

-Stocki-
-Textury-