21 paź 2014

#11 The Other Woman - Miesiąc Tematyczny

23 komentarze:
http://funkyimg.com/i/Nc43.pnghttp://funkyimg.com/i/Nc44.pnghttp://funkyimg.com/i/Nc41.png

Uff udało mi się dodac ten post :) Pierwszy raz dodałam go tak jak planowałam! Dzisiaj post z Miesiąca Tematycznego, ale o tym potem. W szkole mamy istne urwanie głowy. Same sprawdziany, od początku roku mieliśmy ich gdzieś z 20. Z wszystkiego nauczyciele nas nienawidzą. Na fizyce ostatnio zrobiliśmy zadanie w rozszerzonej fizyki z 3 liceum, biorąc pod uwagę że jestem w II gim było to coś. W końcu zmusiliśmy fizyka to przyznania że jesteśmy fajni. Mam tyle książek do czytania a nawet nie ma na to czasu. Ledwo co udało mi się przeczytac Starego Człowieka i Morze. Kompletnie nie podobała mi się ta książka. Jest dużo lepszych powieści o tym samym metaforycznym znaczeniu, z taką różnicą, że inne są ciekawe. Teraz zabieram się za Kamienie na Szaniec. Dobrze że mam przeczytane dodatkowe lekturki. Na to półrocze wybrałam sobie Przygody Sherlocka Holmesa i Cyfrową Twierdzę. Ah Sherlock <3 Już nie mogę się doczekac kiedy kupię sobie Księgę Wszystkich Dokonań Sherlocka Holmesa. Ostatnio zobaczyłam jak szybko ten czas leci. Nie dawno zaczynał się nowy sezon Doctora Who a tutaj już przyjdzie się rozstac za chwilę z Peterm :( Szkoda bo bardzo go polubiłam, mam tylko nadzieję że zostanie na parenaście sezonów. Cały czas kłuję słówka i daty do konkursów - historyczny i angielski. Tak bardzo marzy mi się laureat z jakiegoś. Nie chcę tego strestu z egzaminami i z tym czy dostanę się do wybranego LO. Wolę to miec z głowy.

A teraz grafika. Kolejny Miesiąc Tematyczny! Mój trzeci *_* Ale to leci. Tym razem Kobieta. Pierwszą myślą była właśnie piosenka Lany, którą dzisiaj proponuję do posłuchania :) Dośc sporo udało mi się zrobic bo aż 3 ikony, 3 sygnatury i 4 nagłówki. A do tego paczka stocków. Chyba pierwszy raz jestem zadowolna ze swoich prac. Zwlaszcza z pierwszego i przedostatniego nagłówka. Ale ocenę jak zawsze pozostawiam wam :)


http://funkyimg.com/i/Nc45.png

http://funkyimg.com/i/NcV1.png

http://funkyimg.com/i/Nc42.png


http://funkyimg.com/i/NcWd.png

http://funkyimg.com/i/NcWc.png

http://funkyimg.com/i/NcWb.png

http://funkyimg.com/i/NcW9.pngTo tyle na dzisiaj. Do usłyszenia, mam nadzieję, za tydzień :)

14 paź 2014

#10 Such a beautiful lie to believe in

10 komentarzy:
http://funkyimg.com/i/N61N.pnghttp://funkyimg.com/i/N61P.pnghttp://funkyimg.com/i/N61R.png


Witam was kochani :) Mamy 10 post na blogu. Chyba powoli się rozkręca, bo mam coraz więcej wejśc co mnie bardzo cieszy. Post miał byc w sobotę ale nauczyciele tak nas kochają, że nie dają nam świętego spokoju. W piątek czekają mnie słówka z angielskiego - 4 strony A4 z definicjami. Do tego ciągłe kartkóweczki, pytanie itp. Nie oddają dawnych prac, a już zaraz robią nowe testy. Gdzie tutaj logika. Jestem trochę  zawiedziona informatyką. Liczyłam na kody CSS a nie na kopiowanie plików i folderów, ale mam nadzieję że przetrwam :D   Ale zaczęła mi się w szkole nareszcie kumulacja aktywności (może ktoś z was też to ma) i w końcu jest okazja, żeby porobic coś ciekawego. Ostatnio krzyczałam ze strachu w parku linowym :)

Dosyc gadania czas na grafikę :) Dzisiaj 3 ikonki (inspirowane Carllton) oraz 3 sygnaturki i 3 nagłówki. Jestem bardzo dumna z tych sygnaturek *_* A co do nagłówków to mi najbardziej podoba się ten "Follow"
Mam nadzieję że tym razem nie przesadziłam z Topazem. Myślę, że następny post ukaże się z miesiącem tematycznym :) Kobieta- ciekawy temat, od razu wpada mi w ucho "The Other Woman" - Lany Del Rey:) Jakośc blogspota pozostawia wiele do życzenia więc otwierajcie wszystko w nowych kartach :)

http://funkyimg.com/i/N62Z.png

http://funkyimg.com/i/N631.png

http://funkyimg.com/i/N632.png


http://funkyimg.com/i/N63U.png

http://funkyimg.com/i/N63T.png

http://funkyimg.com/i/N63W.png

Zapraszam was do głosowania na mnie w sondzie -> SONDA 
See ya :) 3 paź 2014

#9 Hold your breath, now there's nothin' left

18 komentarzy:

http://funkyimg.com/i/MTos.png

Witam was kochani :) Uff udało mi się dodac ten post w piątek tak jak planowałam, czyli jestem z siebie dumna. Ostatni tydzień był mega męczący. Same testy, kartkówki pytania. Dostaliśmy jakieś 250 przykładów z Mowy Zależnej do zrobienia  w poniedziałek a to wszystko było na czwartek. Dodajmy do tego jeszcze prezentację o Stanach Zjednoczonych (ja miałam wojnę secesyjną), a wielkie wory pod oczami są murowane. Z resztą od kiedy zaczął się rok szkolny i lekcje na 7:30 moi stali towarzysze w postaci sińców pod oczkami pojawili się i dalej nie odchodzą ^_^. A w przyszłym tygodniu sprawdzian z bioli i z mowy zależnej z angielskiego. Ale były też dobre aspekty tego tygodnia. Otóż zadzwoniła do mnie Pani z Angielskiego z podstawówki, z informacją, że mają w szkole ponownie ewaluacje. Ostatni raz była taka 5 lat temu, wtedy byłam w 4 klasie, ponieważ naszej szkole przyznano tytuł szkoły odkrywców talentów. Powiedziała, że potrzebują zaprosic 2 absolwentów i wybrali mnie oraz moją przyjaciółkę z którą chodzę do szkoły teraz również. (Co ciekawe jest to Kasai - autorka szablonu, który obecnie widzicie). Oczywiście od tego momentu nie przestaję się szczerzyc!

Co do bloga.... mamy nowy wygląd! W sumie jest dośc jesienny czyli pasuje porze roku ;) Ten nagłówek to moja bodajże 2 praca w PS, ale jestem z niej bardzo zadowolona. Dzisiaj nie przygotowałam jakoś strasznie dużo prac bo tylko 3 nagłówki, paczuszkę stocków i sygnaturke. Polecam otwierac wszystko w nowej karcie bo blogspot bardzo psuje jakośc :(

http://funkyimg.com/i/MT5j.png

http://funkyimg.com/i/MT5d.png

http://funkyimg.com/i/MT5e.png


http://hostuje.net/file.php?id=12b2a76cdf395782a08df9dbdcf56f03

Zapraszam was także do głosowania na mnie w konkursie katalogu graficznego na początkującego grafika tego roku ;)    --->  SONDA
//Lotus

Group Love - Let Me In