26 sie 2014

#5 Weep not for sights unseen - Miesiac Tematyczny :)

12 komentarzy:

Hej kochani :) Mam nadzieję że wszyscy tam trzymacie się ciepło, chociaż pogoda za oknem jest godna pożałowania. Kto to widział żeby nie było w ogóle ładnej pogody. Gdyby nie to że byłam nad morzem, całe wakacje przesiedziałabym w domu z powodu deszczu. Nie mogłam ani pojeździc na rowerze, wyskoczyc na basen, pójśc na spacer :( Do niczego. Moje próby serwowania górą w siatkówce ... eh lepiej o tym nie mówic. Przez 2 miesiąca dalej sie nie poprawiłam. Natomiast badminton idzie całkiem nieźle ^_^. Postanowiłam też, że nauczę się kampkowowac ale zabrałam sie za to trochę za późno. Zaczęłam też słuchac, jak to mój brat mówi ,,dobrej muzyki" czyli rocka :D. Obecnie cały czas tylko Nirvana, Iron Maiden, Linkin Park :D .  No i zaczęłam oglądac Supernatural - świetny serial który gorąco polecam :) Wczoraj wieczorem zobaczyłam chyba prawidłowy plan lekcji na nowy rok szkolny. Nie jest źle, biorąc pod uwagę to że 2 inne klasy raz w tygodniu siedzą w szkole do 16:30 a my najdłużej do 13:50 :D. Chociaż tyle dobrego. No i mamy nową wychowawczynię, bo poprzednia odeszła ze szkoły, gdyż była na zastępstwie. Mamy panią z historii, którą przynajmniej ja bardzo lubię, więc myślę że będzie dobrze. Podobno II gimnazjum jest najcięższa ze wszystkich trzech. No cóż - się zobaczy.

16 sie 2014

#4 What else should I be? All apologies

4 komentarze:

Hej kochani :) W końcu po prawie miesięcznej przerwie dodaję kolejny post! Przyjechałam z koloni już prawie dwa tygodnie temu ale niestety kompletnie nie umiałam niczego zrobic, więc stąd ta przerwa. Nie mogę uwierzyc że zostały tylko 2 tygodnie wakacji i znowu trzeba iśc do szkoły. Jestem już prawie przygotowana - zeszyty i plecak są natomiast o dziwo nie ma książek. Wielka szkoda doprawdy. A co do koloni to było wspaniale. Byłam już 4 raz na koloni z tej samej instytucji ale tegoroczne wczasy były zdecydowanie najlepsze. 2 tygodnie w Darłówku, cudna pogoda, świetny ośrodek, wszędzie blisko - po prostu idealnie. A do tego odkryłam kolejną pasję - Loom Bands czyli bransoletki i inne rzeczy zrobione z ...gumeczek :D Kto by pomyślał, że  z kilkunastu gumek można zrobic np. sowę. Świetna zabawa, którą wam bardzo serdecznie polecam. Razem z przyjaciółką zaraziłyśmy tym całą kolonię :D. A po powrocie do domku czekały na mnie jeszcze 2 sezony mojego ukochanego Doctora Who więc mam co robic :)
A teraz grafika... Tak jak już wcześniej pisałam nie miałam weny. Po prostu nie miałam pojęcia jak coś zrobic. Wróciła dopiero w czwartek wieczorem. Dzisiaj mam dla was 2 nagłówki o standardowych wymiarach (czarno - biały był robiony przed wyjazdem) oraz 2 dośc niestandardowe. No i paczuszka 10 textur, które na deviantART są już od 22 lipca :)  W przyszłym tygodniu post z pracami do Miesiąca Tematycznego :) 2 są już gotowe ^_^ To tyle na dzisiaj. Trzymajcie się :*