19 lip 2014

#3 I'll say the words you always hope

6 komentarzy:


Hej, hej :) Czas na kolejny i jak na razie ostatni post, ponieważ we wtorek wyjeżdżam na kolonię ! Czekam na to od początku wakacji. Nowe ubrania już kupione, zapasy słodyczy, soków i kawy też :P I cudny nabytek w postaci nowych balerin *_* Niestety większej walizki nie udało się upolowac :/ No ale cóż jakoś się będzie trzeba się zmieścic albo pojechac z dwoma walizeczkami :3. Już ubrania przygotowane, wyprane, wyprasowane i gotowe do spakowania. Nie wiedziałam nawet, że mam aż tyle ciuchów O_o.  Kolejne dni wakacji już minęły. Postanowiłam bardziej kaleczyc serwowanie górą w siatkówce - wciąz mi nie wychodzi :( Odbicia górą ze ścianą są już dobrze wycwiczone ale serwy to moja pięta achillesowa i chyba tak zostanie. Od pewnego czasu mam ochotę znowu zrobic wypad na ściankę, ale z tym chyba trzeba będzie poczekac do roku szkolnego. No i oczywiście mam jeszcze większą fazę na Doctora Who - obejrzałam 3 sezony w tydzień + odcinki specjalnie. Daje to dośc dobry wynik. Cudowny serial, świetna historia, Doktor oczywiście genialny. Zwłaszcza sezony Davida Tennanta. Jeśli tak jak ja nie macie zbytnio co robic to bardzo was zachęcam do tego serialu albo do Sherlocka. Brytyjskie seriale są najlepsze. A dodatkowo można posłuchac tego cudownego brytyjskiego akcentu *_*. Benedict Cumberbatch mówi nieziemsko po angielsku. Pewnie dlatego obejrzałam wszystkie 3 sezony Sherlocka po 2 razy.
A co do grafiki to chyba dzisiaj nie jest aż tak dobrze jak bym chciała :/ Kompletnie nie miałam weny w ostatnich dniach. Ale mam dla was 4 textury (mam nadzieję, że tak to można nazwac), 4 nagłówki i 2 sygnaturki  wliczając otwierającą ;) Mam nadzieję że wam się spodobają moje prace, nawet jeśli ja ich za piękne nie uważam ;)  P.s otwierajcie wszystko w nowej karcie, zobaczycie o wiele lepszy rezultat. Blogspot trochę psuje jakośc :( Do zobaczenia za jakiś czas kochani :*
Pozdrówka :*

10 lip 2014

#2 Baby in the wildest moment we can be the greatest

4 komentarze:

 Hej, 
Czas na nowy post :) Wakacje lecą tak szybko, to takie smutne. Obecnie jestem niezwykle zajęta pochłanianiem kolejnych odcinków Doctora Who - mojej nowej miłości. David jest świetnym doktorkiem. Skończyłam czytac już Harrego Pottera co sprawia, że moje życie znowu jest nudne i pozbawione książek. Aczkolwiek mam jeszcze ,,Labirynt" a książki Dan'a Brown'a można zawsze przeczytac kolejny raz. Już za półtorej tygodnia wyjeżdżam na kolonię do Darłówka, zapowiada się wspaniale. W zeszłą niedzielę robiłam kolonijne zakupy - dorwałam słodką bluzkę w serca, oraz koszulę  w okulary. Koszula w połączeniu z jedną z moich spódnic to idealny strój księgowej. Mam nadzieję, że wkrótce go wypróbuje.
A teraz przejdźmy do sedna czyli grafiki! Dzisiaj trochę filmowo, można tak powiedziec. 6 nagłówków z postaciami z  filmów/seriali - Elena, Tori, Hermiona, Finnick, Draco, Damon. Mamy 2 pary ale nic na to nie poradzę, tylko te sesje pasowały.  Oraz serialowe sygnaturki - Doctor, Sherlock i Moriarty  . Mam nadzieję, że dzisiejsze prace przypadną wam do gustu. Myślę, że w następnym poście możecie się spodziewac jakiegoś poradnika do gimp.
Do następnego razu :*
Wasza Lotus

1 lip 2014

#1 There's a fire starting in my heart

10 komentarzy:
Za Hogwartem w państwie Panem znalazły się dwie niezgodne. 
Uciekając przed Kronosem razem z Percym i Annabeth wpadli na parę zakochanych przeglądającą przewodnik turystyczny po Amsterdamie i prawie spadli do Tartaru. Para w panice pomogła im się wydostać. 
"Okey?" Zapytali gdy wszyscy stali pewnie na nogach. 
"Okey." Odpowiedzieli zgodnie. 
Zaraz jednak na horyzoncie pojawił się Kronos ze wsparciem w postaci prezydenta Snow'a, który zawrócił jednak gdy zobaczył strzałę lecącą w jego stronę. Poprzysiągł jednak zemstę na tej grupie dzieciaków. 
Parę tygodni później dziewczyny malując na murach znaki kosogłosa odnalazły tajemne przejście prowadzące do pomieszczenia pełnego komputerów, wyglądające jak pomieszczenie kontrolne w siedzibie Nieustraszonych. Wypróbowały niektóre programy i pokochały je. Jedna uzależniła się od grafiki, druga zafascynowała się blogami. 
Pewnego dnia w ich kryjówce zmaterializowały się dwie osoby, przedstawiające się jako Rubin i Diament. Twierdziły, że przeniosły się w czasie aby przekazać im ważną wiadomość : "Jedynym sposobem na uratowanie świata przed Voldemortem, Snowem, Eveline, Saint Germainem, [pięć minut później] Kronosem, Jeanine, Marcusem i całą resztą jesteście wy łączące siły. Musicie stworzyć armię wiernych żołnierzy, którzy pomogą wam w waszej misji. Wykorzystajcie swoje pasje, one pomogą wam zjednoczyć dobrych ludzi."
Dziewczyny spojrzały na siebie. 
"Okey?" Zapytała jedna. 
"Okey" Odparła druga. 
I tak to się zaczęło. 

Tak po krótce wygląda nasza historia, zmieszana z naszymi ukochanymi książkami. A teraz do rzeczy :)  Dzisiaj ja przygotowałam dla was 4 nagłówki, 3 sygnaturki, 5 ikon i Stock Pack tak na dobry początek :D A ja dwa całkiem nowe szablony :) Mamy nadzieję że przypadną wam do gustu :) W następnym graficznym poście czekają was prace filmowe :3 Hermiona Granger już gotowa! :D

Pozdrówka
kasai i Lotus